  1. ZCM207FKE07-8K2AA MELF Resistor, 0207, 8.2k Ohm, 1 W, 1 0.55
    Do sklepu »
    ZCM207FKE07-8K2AA MELF Resistor, 0207, 8.2k Ohm, 1 W, 1
    ZCM series precision resistor - advanced MELF ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    VITROHM
    MPN:
    ZCM207FKE07-8K2AA
    Obudowa:
    MELF
    GTIN13:
    Dodany:
  2. VitrOhm ZCM207FKE07-8K2AA ZCM207FKE07-8K2AA Rezystor precyzyjny 8.2 kΩ SMD 0207 1 W 1 % 1 szt. 0.58
    Do sklepu »
    VitrOhm ZCM207FKE07-8K2AA ZCM207FKE07-8K2AA Rezystor precyzyjny 8.2 kΩ SMD 0207 1 W 1 % 1 szt.