  1. AOT10B60D TO-220 3.41
    Do sklepu »
    AOT10B60D TO-220
    Tranzystor IGBT; 600V; 20V; 10A; 40A; 163W; 5,6V; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ALPHA&OMEGA
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  2. AOT10B60D 7.07 x11
    Do sklepu »
    AOT10B60D
    Tranzystor IGBT 600V 10A TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.37%
    Min. zamówienie:
    11 szt.
    25+ szt.:
    6.81
  3. AOT10B60D 8.22
    AOT10B60D
    Tranzystor: IGBT; 600V; 10A; 82W; TO220; Ewył: 0, ...
    TME
    ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
    MPN:
    AOT10B60D
    +0.37%
    5+ szt.:
    7.22
    25+ szt.:
    6.49
    100+ szt.:
    6.08
    500+ szt.:
    5.60
    AOT10B60D
    SŁAWMIR Electronics
    +0.47%
    AOT10B60D
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 20A 163W TO220
    Elektronik-Service
    ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR INC.
    MPN:
    IMP-18230
    AOT10B60D
    TRANZYSTOR AOT10B60D N-IGBT+D TO220 20A 600V 160W ...
    Interchip
    +25%