  1. AOT15B60D TO-220 4.92
    Do sklepu »
    AOT15B60D TO-220
    Tranzystor IGBT; 600V; 20V; 30A; 60A; 167W; 5,6V; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ALPHA&OMEGA
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  2. AOT15B60D IGBT 30A 600V 167W (30/15/60A) TO-220 TRANZYSTOR 7.50
    Do sklepu »
    AOT15B60D IGBT 30A 600V 167W (30/15/60A) TO-220 TRANZYSTOR
    Sklep:
    100hz
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. AOT15B60D 7.54
    AOT15B60D
    Tranzystor: IGBT; 600V; 15A; 83,3W; TO220; Ewył: 0 ...
    TME
    Producent:
    ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
    MPN:
    AOT15B60D
    Zmiana ceny:
    +0.27%
    5+ szt.:
    7.01
    25+ szt.:
    6.80
    100+ szt.:
    6.54
    500+ szt.:
    6.32
  4. AOT15B60D 8.04 x10
    AOT15B60D
    Tranzystor IGBT 600V 15A 83,3W 1,43V TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
    +7%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    AOT15B60D
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 30A 167W TO220
    Elektronik-Service
    ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR INC.
    MPN:
    IMP-18239
    AOT15B60D
    SŁAWMIR Electronics
    +0.34%
    AOT15B60D
    TRANZYSTOR AOT15B60D N-IGBT+D TO220 20NS FOR MOTOR ...
    Interchip
    +10%