  1. BT136-600D-LGE 3.78
    Do sklepu »
    BT136-600D-LGE
    Triak; 600V; 4A; TO220AB; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT136-600D
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.79%