  1. BT139-800D-LGE 3.87
    Do sklepu »
    BT139-800D-LGE
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 5mA; Ufmax: 1,6V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT139-800D
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.02%