  2. BTA06-600B-CDI 1.93 x42
    Do sklepu »
    BTA06-600B-CDI
    Triak 6A 600V Igt=50mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.26%
    Min. zamówienie:
    42 szt.
    50+ szt.:
    1.93
  3. BTA06-600B-CDI 5.13
    Do sklepu »
    BTA06-600B-CDI
    Triak; 600V; 6A; TO220-3; Igt: 50/70mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BTA06-600B
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.39%
    3+ szt.:
    2.40
    10+ szt.:
    2.16
    50+ szt.:
    1.91
    200+ szt.:
    1.71
    BTA06-600B-CDI
    Triak; 600V; 6A; 50/70mA; THT; luzem; TO220-3 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    Producent:
    CDIL
    TO-220-3
    +1.01%