    Triak; It=6A; Vdrm=600V; Igt=25mA BTA06-600C-LGE;
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    Do sklepu »
    BTA06-600C-LGE
    Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTA06-600C
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.91%