    Triak; It=8A; Vdrm=700V; Igt=50mA BTA08-700BRG
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    import
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
  2. BTA08-700BRG 5.67 x15
    Do sklepu »
    BTA08-700BRG
    Triak 8A 700V Igt=50mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
    Min. zamówienie:
    15 szt.
  3. BTA08-700BRG 7.34
    Do sklepu »
    BTA08-700BRG
    Triak; 700V; 8A; TO220ABIns; Igt: 50mA
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA08-700BRG
    -0.41%
    3+ szt.:
    6.67
    10+ szt.:
    5.68
    50+ szt.:
    5.10
    BTA08-700BRG
    Triak; 700V; 8A; 50mA; THT; tuba; TO220ABIns * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.61%