  1. BTA12-700CRG TO-220 5.06
    Do sklepu »
    BTA12-700CRG TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=600V; Igt=35mA
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. BTA12-700CRG Triac 12A 700V 25mA TO220AB 5.50
    Do sklepu »
    BTA12-700CRG Triac 12A 700V 25mA TO220AB
    ST MICROELECTRONICS (STM) Triacs up to 40A ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-700CRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.73%
  3. Triak ST Microelectronics BTA 12-700 C, TO 220 AB, 25 mA I(GT), 12 A I(RMS), 700 V U(DR 5.75
    Triak ST Microelectronics BTA 12-700 C, TO 220 AB, 25 mA I(GT), 12 A I(RMS), 700 V U(DR
    STMicroelectronics BTA12-700CRG | symistory;
    Conrad Electronic
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-700CRG
    TO-220
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -19%
  4. BTA12-700CRG 6.53
    BTA12-700CRG
    Triak; 700V; 12A; TO220ABIns; Igt: 25mA
    TME
    BTA12-700CRG
    -0.61%
    3+ szt.:
    5.85
    10+ szt.:
    5.18
    50+ szt.:
    4.65
    250+ szt.:
    4.34
  5. BTA12-700CRG 6.95
    BTA12-700CRG
    Triak 12A 700V Igt=25mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +17%
    10+ szt.:
    5.54
    50+ szt.:
    4.30
    BTA12-700CRG
    Triak; 700V; 12A; 25mA; THT; tuba; TO220ABIns * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.4%