  1. BTA20-700BWRG TO-220 6.29
    Do sklepu »
    BTA20-700BWRG TO-220
    Triak; It=20A; Vdrm=700V; Igt=50mA
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. BTA20-700BWRG 11.56 x7
    Do sklepu »
    BTA20-700BWRG
    Triak 20A 700V Igt=50mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.64%
    Min. zamówienie:
    7 szt.
    10+ szt.:
    11.56
    20+ szt.:
    11.56
  4. BTA20-700BWRG 20 A Snubberless™ Triacs 11.66
    BTA20-700BWRG 20 A Snubberless™ Triacs
    The BTA20 Triacs use high performance glass ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA20-700BWRG
    Zmiana ceny:
    -2.05%
    10+ szt.:
    1.41
    100+ szt.:
    1.16
    500+ szt.:
    0.92
  5. BTA20-700BWRG 12.03
    BTA20-700BWRG
    Triak; 700V; 20A; TO220ABIns; Igt: 50mA; ...
    TME
    MPN:
    BTA20-700BWRG
    -0.41%
    50+ szt.:
    BTA20-700BWRG
    Triak; 700V; 20A; 50mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.37%