  1. BTA225B-800BTJ 6.94
    Do sklepu »
    BTA225B-800BTJ
    Triak; 800V; 25A; D2PAK; Igt: 50mA; Ifsm: 190A; 3Q ...
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA225B-800BTJ
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.14%