  1. BTA24-800B-LGE 3.63
    Do sklepu »
    BTA24-800B-LGE
    Triak; 800V; 25A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTA24-800B
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.27%