  1. BTA312-600D TO-220 2.40
    Do sklepu »
    BTA312-600D TO-220
    It=12A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Odpowiednik: BTA312- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. BTA312-600D.127 3.59
    Do sklepu »
    BTA312-600D.127
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 5mA; Ifsm: 100A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA312-600D,127
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.28%
    5+ szt.:
    2.71
    25+ szt.:
    2.19
    100+ szt.:
    1.98
    500+ szt.:
    1.82
    BTA312-600D
    TRIAK BTA312600D =BTA312600B/BTA312600C TO220 12A ...
    Interchip
    TO-220
    Zmiana ceny:
    +25%