  1. BTB06-600CRG 1.34
    Do sklepu »
    BTB06-600CRG
    Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 25mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB06-600CRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.74%
    10+ szt.:
    1.30
  2. BTB06-600CRG 2.24 x47
    Do sklepu »
    BTB06-600CRG
    Triak 6A 600V Igt=25mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.79%
    Min. zamówienie:
    47 szt.
    50+ szt.:
    2.21
  3. BTB06-600CRG 6A standard and Snubberless™ Triacs 5.40
    BTB06-600CRG 6A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    MPN:
    BTB06-600CRG
    +6%