  3. BTB08-600BWRG TRIAC, 600 V, 8 A, 50 mA Snubberless, TO-220 2.94
    Do sklepu »
    BTB08-600BWRG TRIAC, 600 V, 8 A, 50 mA Snubberless, TO-220
    8A TRIACS Description: Available either in THT ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB08-600BWRG
    Obudowa:
    TO-220
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.99%
  4. BTB08-600BWRG 3.55
    Do sklepu »
    BTB08-600BWRG
    Triak 8A 600V Igt=50mA Snubberless TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -10%
    10+ szt.:
    2.95
    50+ szt.:
    2.28
  5. Triak; BTB08-600BWRG; 8A; 600V; TO220AB; przewlekany (THT); 50mA; LGE; RoHS 3.74
    Triak; BTB08-600BWRG; 8A; 600V; TO220AB; przewlekany (THT); 50mA; LGE; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    TO-220AB
    +27%
    5+ szt.:
    2.99
    10+ szt.:
    2.39
    25+ szt.:
    2.26
    50+ szt.:
    2.13
    100+ szt.:
    2.00
  6. BTB08-600BWRG 6.04
    BTB08-600BWRG
    Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 50mA; Snubberless™
    TME
    MPN:
    BTB08-600BWRG
    -0.17%
    5+ szt.:
    4.21
    2.98
    25+ szt.:
    1.78
    1.49
  7. BTB08-600BWRG 8A standard and Snubberless™ Triacs 6.58
    BTB08-600BWRG 8A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole and surface-mount ...
    BTB08-600BWRG
    +17%
    0.69
    100+ szt.:
    0.51
    500+ szt.:
    0.41
    BTB08-600BWRG
    Triak; 600V; 8A; 50mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.43%