  1. BTB12-600SWRG TO-220 1.33
    Do sklepu »
    BTB12-600SWRG TO-220
    TRIAC 600V 12A(RMS) 126A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    -4.32%
  2. BTB12-600SWRG 3.08 x25
    Do sklepu »
    BTB12-600SWRG
    Triak 12A 600V Igt=10mA Logic Level TO220AB
    Zmiana ceny:
    -0.36%
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    50+ szt.:
    2.98
  3. BTB12-600SWRG 4.47
    BTB12-600SWRG
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 10mA; logic level
    MPN:
    BTB12-600SWRG
    TO-220AB
    -0.22%
    10+ szt.:
    3.14
    50+ szt.:
    2.73
    100+ szt.:
    2.51
    250+ szt.:
    2.38
  4. BTB12-600SWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 5.57
    BTB12-600SWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    MPN:
    BTB12-600SWRG
    +5%
    10+ szt.:
    0.70
    100+ szt.:
    0.61
    500+ szt.:
    0.49
    BTB12-600SWRG
    Triak; 600V; 12A; 10mA; THT; logic level; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.29%