  1. BTB16-600CRG TO-220 1.60
    Do sklepu »
    BTB16-600CRG TO-220
    TRIAC 600V 16A(RMS) 168A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.62%
    Do sklepu »
    BTB16-600CRG
    Triak; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 25mA; Ifsm: 160A
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-600CRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.18%
    10+ szt.:
    4.03
    50+ szt.:
    3.47
    100+ szt.:
    3.24
    250+ szt.:
    2.93
    500+ szt.:
    2.70
    1000+ szt.:
    2.47
    2000+ szt.:
    2.24
    1.93
  3. BTB16-600CRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 5.73
    BTB16-600CRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-600CRG
    TO-220AB
    +38%