    Triak; BTB16-700BWRG; 16A; 700V; 50mA; TO220; THT; BTB16/700BWRG; STMicroelectronics; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Zmiana ceny:
    +1.28%
  3. BTB16-700BWRG 5.95
    Do sklepu »
    BTB16-700BWRG
    Triak 16A 700V Igt=50mA Snubberless TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
    10+ szt.:
    5.17
    50+ szt.:
    4.67
  4. BTB16-700BWRG 8.28
    Do sklepu »
    BTB16-700BWRG
    Triak; 700V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Snubberless™
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-700BWRG
    TO-220AB
    -0.24%
    10+ szt.:
    5.94
    BTB16-700BWRG triak 700V 16A 50mA TO220
    TCE
    TO-220
    BTB16-700BWRG
    Triak; 700V; 16A; 50mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.42%