  1. BTB16B-600B-LGE 3.17
    Do sklepu »
    BTB16B-600B-LGE
    Triak; 600V; 16A; TO263; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTB16B-600B
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.94%