    BZV55-C10
    Dodany:
    Do sklepu »
    BZV55C10 PH 99+ MMELF
    Sklep:
    SŁAWMIR Electronics
    Producent:
    PHILIPS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -57%
  3. BZV55C10-LGE 0.07 x1375
    Do sklepu »
    BZV55C10-LGE
    Dioda Zenera 0,5W 10V SOD80
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    Obudowa:
    SOD80
    Zmiana ceny:
    -1.85%
    Min. zamówienie:
    1 375 szt.
  4. BZV55-C10 0.07
    BZV55-C10
    Dioda Zenera 10V; Ir=200nA; 5% 500mW Obudowa: ...
    • Zgodny z RoHS
    Ropla Elektronik
    Goodark Electronics
    Obudowa:
    MiniMELF
    -22%
    Min. zamówienie:
    2 500 szt.
  5. BZV55C10 0.09
    BZV55C10
    Dioda Zenera; 10V; 5%; 500mW; -55+175 st.C; SMD; ...
    Maritex
    HOTTECH
    MPN:
    BZV55C10
    SOD80
    -10%
    100+ szt.:
    0.08
    500+ szt.:
    0.08
    0.07
    0.04
  6. BZV55C10-MS 0.10 x2500
    BZV55C10-MS
    Dioda Zenera 0,5W 10V SOD80
    Wekton
    MSKSEMI
    +300%
  7. BZV55C10 dioda zenera D035 0.10
    BZV55C10 dioda zenera D035
    ... 0,5W symbol BZV55C10 napięcie Zenera 10V prąd ...
    BNS
    Brak danych
  8. Nexperia Dioda Zenera BZV55-C10,115 taśma na dużej rolce 0.10
    Nexperia Dioda Zenera BZV55-C10,115 taśma na dużej rolce
    Conrad Electronic
    Nexperia
    MPN:
    BZV55-C10,115
    GTIN13:
  9. Z-diode, 10.6 V, 500 mW, DO-213AC, BZV55-C10,115 0.12 x10
    Z-diode, 10.6 V, 500 mW, DO-213AC, BZV55-C10,115
    Bürklin Elektronik
    Nexperia
    BZV55-C10,115
    +350%
    10 szt.
    50+ szt.:
    0.03
    200+ szt.:
    0.02
  10. BZV55C10 L1 Zener diode, 10 V, 0.5 W, SOD80 0.13
    BZV55C10 L1 Zener diode, 10 V, 0.5 W, SOD80
    SMD Zener diode BZV 55 Housing: Mini Melf, DO- ...
    reichelt elektronik
    HOTTECH SEMICONDUCTOR
    BZV55C10 L1
    GTIN13:
    -40%
  11. BZV55C10-LGE 0.14 x25
    BZV55C10-LGE
    Dioda: Zenera; 0,5W; 10V; SMD; rolka,taśma; ...
    TME
    LUGUANG ELECTRONIC
    BZV55C10
    MiniMELF
    -3.28%
    25 szt.
    100+ szt.:
    0.07
    500+ szt.:
    0.06
    0.05
  12. BZV55C10-DC 0.15 x25
    BZV55C10-DC
    TME
    DC COMPONENTS
    BZV55C10
    +1.37%
    25 szt.
    0.11
    0.06
  13. Dioda Zenera BZV55C10V 0.5W MMELF RoHS 0.15
    Dioda Zenera BZV55C10V 0.5W MMELF RoHS
    Bujnowicz.com
    -17%
    Dioda Zenera BZV55C10V - 10V 0,5W SOD80 - 10 sztuk
    a-hobby.pl
    +50%
  15. BZV55C10 SOD80 0.15
    BZV55C10 SOD80
    0,5W; 10V; pakowanie: taśma/krążek; odpowiednik: ...
    Micros
    +200%