    BZV55-C11
    Dodany:
  2. BZV55C11 SOD80 0.05
    Do sklepu »
    BZV55C11 SOD80
    0,5W; 11V; pakowanie: taśma/krążek; odpowiednik: ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Obudowa:
    SOD80
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -67%
  3. BZV55C11-LGE 0.06 x1400
    Do sklepu »
    BZV55C11-LGE
    Dioda Zenera 0,5W 11V SOD80
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    Obudowa:
    SOD80
    Zmiana ceny:
    +1.54%
    Min. zamówienie:
    1 400 szt.
  4. BZV55C11-LGE 0.09 x50
    BZV55C11-LGE
    Dioda: Zenera; 0,5W; 11V; SMD; rolka,taśma; ...
    TME
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BZV55C11
    MiniMELF
    -3.15%
    Min. zamówienie:
    50 szt.
    250+ szt.:
    0.07
    1000+ szt.:
    0.06
    0.05
    0.05
  5. 0.10 x100
    Dioda; Zenera; ZMM11V; 11V; 0,5W; SOD80; MiniMELF; SMD; taśma; BZV55C11; RoHS; op/100szt
    Elektronik
    +72%
    100 szt.
  6. BZV55C11 0.12
    BZV55C11
    Dioda Zenera; 11V; 5%; 500mW; -55+175 st.C; SMD; ...
    Maritex
    HOTTECH
    MPN:
    BZV55C11
    MiniMELF
    +20%
    100+ szt.:
    0.11
    500+ szt.:
    0.11
    0.10
    0.08
  7. BZV55C11, dioda Zenera, 0,5W, 11V, minimelf 0.14
    BZV55C11, dioda Zenera, 0,5W, 11V, minimelf
    Dioda Zenera: * symbol: BZV55C11 * moc: 0,5W * ...
    Celtor
  8. BZV55C11-DC 0.14 x25
    BZV55C11-DC
    TME
    DC COMPONENTS
    BZV55C11
    -0.83%
    25 szt.
    0.10
    500+ szt.:
    0.08
    0.07
    0.06
  9. BZV55C11-DC 0.25 x10
    BZV55C11-DC
    Dioda Zenera 0,5W 11V SOD80
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    10 szt.
    0.15
    0.09
  10. BZV55C11-NEX 0.28
    BZV55C11-NEX
    Maritex
    Nexperia
    BZV55-C11
    25+ szt.:
    0.26
    0.23
    0.21
    0.18
    BZV55-C11,115 - Elementy
    Diody Zenera; BZV55-C11,115; NEXPERIA; 2
    Nexperia
    BZV55-C11,115
    10+ szt.:
    0.50
    30+ szt.:
    0.37
    0.33
    300+ szt.:
    0.31
    0.28
  12. BZV55-C11.115 0.65
    BZV55-C11.115
    Dioda: Zenera; 0,4/0,5W; 11V; SMD; rolka,taśma; ...
    BZV55-C11,115
    +1.56%
    5+ szt.:
    0.50
    0.41
  13. Z-diode, 11.6 V, 500 mW, DO-213AC, BZV55-C11,115 0.77
    Z-diode, 11.6 V, 500 mW, DO-213AC, BZV55-C11,115
    Bürklin Elektronik
    BZV55-C11,115
    +200%
    50+ szt.:
    0.17
    250+ szt.:
    0.17
  14. BZV55-C11.115 0.78 x95
    BZV55-C11.115
    Dioda Zenera 0,5W 11V SMD SOD80 taśma
    -0.58%
    95 szt.
    BZV55-C11.115
    SŁAWMIR Electronics
    -35%