  1. BZX55C10 Diode 10V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS 0.03 x600
    Do sklepu »
    BZX55C10 Diode 10V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS
    Nazwa: BZX55C10 Obudowa: DO35 Data Produkcji: 93 ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    Philips Semiconductors
    Obudowa:
    DO-35
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    600 szt.
  2. BZX55-C10 0.05
    Do sklepu »
    BZX55-C10
    Dioda Zenera 10V; Ir=100nA; 5% 500mW Obudowa: DO- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    Goodark Electronics
    Obudowa:
    DO-35
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -17%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  3. BZX55C10 0.06
    BZX55C10
    Dioda Zenera; 10V; 5%; 500mW; -65+175 st.C; THT; ...
    Maritex
    CDIL
    MPN:
    BZX55C10
    Zmiana ceny:
    -14%
    100+ szt.:
    0.05
    500+ szt.:
    0.04
    2500+ szt.:
    0.04
    0.03
  4. BZX55C10 10V (DO35) 0.06
    BZX55C10 10V (DO35)
    Dioda Zenera 500mW 10V.
    euroelektronik.pl
    MPN:
    BZX55C10
  5. 0.08 x100
    Dioda; Zenera; BZX55C10; 10V; 0,5W; BZP 683; DO35; THT; RoHS; op/100szt
    Elektronik
    100 szt.
  6. BZX55C10 Diode 10V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS 0.08 x300
    TVSAT-SHOP
    Philips Semiconductors
    300 szt.
    BZX55C10 N_A N_A DO35
    SŁAWMIR Electronics
    -43%
  8. Dioda Zenera THT, 10V, 0.5W, DO-35, LGE 0.08
    Dioda Zenera THT, 10V, 0.5W, DO-35, LGE
    BZX55C10 , LGE
    Compax
    -98%
  9. Dioda; Zenera; BZX55C10; 10V; 500mW; DO35; przewlekany (THT); na taśmie 0.08 x50
    Dioda; Zenera; BZX55C10; 10V; 500mW; DO35; przewlekany (THT); na taśmie
    Firma Piekarz
    -15%
    50 szt.
    0.07
    200+ szt.:
    0.06
    0.05
  10. BZX55C10, dioda Zenera, 0,5W, 10V, DO-35 0.14
    BZX55C10, dioda Zenera, 0,5W, 10V, DO-35
    Dioda Zenera: * symbol: BZX55C10 * moc: 0,5W * ...
    Celtor
  11. BZX55C10-TAP 0.16 x521
    BZX55C10-TAP
    Dioda Zenera 0,5W 10V ±5% DO35
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    VISHAY
    -0.19%
    521 szt.
    Dioda Zenera BZX55C10V - 10V 0,5W DO35
    a-hobby.pl
    +50%
  13. BZX55C10-DC 0.16 x25
    BZX55C10-DC
    Dioda: Zenera; 0,5W; 10V; Ammo Pack; DO35; ...
    TME
    DC COMPONENTS
    BZX55C10
    -1%
    25 szt.
    0.07
    500+ szt.:
    0.06
  14. BZX55-C10 10V Zener diode - unbranded 0.16
    BZX55-C10 10V Zener diode - unbranded
    BZX55C10 10Volt zener diode Package: DO- ...
    Silicon Ark
    GENERIC
    BZX55-C10
  15. BZX55C10 Small signal zener diodes, 10 V, 0.5 W, DO-35 0.17
    BZX55C10 Small signal zener diodes, 10 V, 0.5 W, DO-35
    Small Signal Zener Diodes Features: - Very sharp ...
    reichelt elektronik
    VISHAY
    BZX55C10
    GTIN13:
    -33%