  1. BZX55C11 Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 VISHAY 0.03 x700
    Do sklepu »
    BZX55C11 Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 VISHAY
    Nazwa: BZX55C11 Obudowa: DO35 Data Produkcji: 04 ...
    Producent:
    VISHAY ELECTRONIC
    Min. zamówienie:
    700 szt.
  2. BZX55C11-TAP Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 VISHAY 0.03 x600
    Do sklepu »
    BZX55C11-TAP Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 VISHAY
    Nazwa: BZX55C11-TAP Obudowa: DO35 Data Produkcji: ...
    Producent:
    VISHAY ELECTRONIC
    Min. zamówienie:
    600 szt.
  3. BZX55C11 Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 MOTOROLA 0.03 x600
    BZX55C11 Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 MOTOROLA
    Nazwa: BZX55C11 Obudowa: DO35 Data Produkcji: ...
    MOTOROLA SEMICONDUCTOR
    600 szt.
  4. 0.06 x100
    Dioda; Zenera; BZX55C11; 11V; 0,5W; BZP 683; DO35; THT; RoHS; op/100szt
    Elektronik
    100 szt.
    BZX55C11 GSEM 0020 DO35
    SŁAWMIR Electronics
    Zmiana ceny:
    -43%
    BZX55C11 N_A N_A DO35
    SŁAWMIR Electronics
    Zmiana ceny:
    -43%
    BZX55C11RL MOT 9518 DO35
    MOTOROLA
    -43%
  8. BZX55C11 Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS 0.08 x300
    BZX55C11 Diode 11V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS
    Philips Semiconductors
    300 szt.
  9. Dioda Zenera 11V 0.5W BZX55C11 DO35 MOTOROLA 0.10 x50
    Dioda Zenera 11V 0.5W BZX55C11 DO35 MOTOROLA
    Nazwa: BZX55C11Obudowa: DO35Producent: MOTOROLA ...
    MOTOROLA SEMICONDUCTOR
    50 szt.
  10. BZX55C11 0.12
    BZX55C11
    Dioda Zenera; 11V; 5%; 500mW; -65+175 st.C; THT; ...
    Maritex
    LGE
    MPN:
    BZX55C11
    +100%
    100+ szt.:
    0.11
    500+ szt.:
    0.11
    2500+ szt.:
    0.10
    10000+ szt.:
    0.09
  11. BZX55C11 Zener diode 0.5W 11V 0.13
    BZX55C11 Zener diode 0.5W 11V
    Zener diode Housing: SOD-27
    reichelt elektronik
    SEMTECH ELECTRONICS
    MPN:
    BZX55C11
    GTIN13:
    -50%
  12. BZX55C11, dioda Zenera, 0,5W, 11V, DO-35 0.14
    BZX55C11, dioda Zenera, 0,5W, 11V, DO-35
    Dioda Zenera: * symbol: BZX55C11 * moc: 0,5W * ...
    Celtor
  13. BZX55C11-DC 0.14 x25
    BZX55C11-DC
    Dioda: Zenera; 0,5W; 11V; Ammo Pack; DO35; ...
    TME
    DC COMPONENTS
    BZX55C11
    -0.83%
    25 szt.
    0.05
    Dioda Zenera BZX55C11V - 11V 0,5W DO35
    a-hobby.pl
    +50%
  15. BZX55C11 dioda zenera D035 0.15
    BZX55C11 dioda zenera D035
    ... o mocy 0,5W symbol BZX55C11 napięcie Zenera 11V ...