  1. BZX55C15 Diode 15V 0.5W Zener Axial DO35 VISHAY 0.03 x700
    Do sklepu »
    BZX55C15 Diode 15V 0.5W Zener Axial DO35 VISHAY
    Nazwa: BZX55C15 Obudowa: DO35 Data Produkcji: 03 ...
    Producent:
    VISHAY ELECTRONIC
    Min. zamówienie:
    700 szt.
  2. BZX55C15 Diode 15V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS 0.03 x700
    Do sklepu »
    BZX55C15 Diode 15V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS
    Nazwa: BZX55C15 Obudowa: DO35 Data Produkcji: ...
    Min. zamówienie:
    700 szt.
  3. BZX55C15 0.06
    BZX55C15
    Dioda Zenera; 15V; 5%; 500mW; -65+175 st.C; THT; ...
    Maritex
    CDIL
    MPN:
    BZX55C15
    Zmiana ceny:
    -14%
    0.04
    10000+ szt.:
    0.03
  4. BZX55C15 15V (DO35) 0.06
    BZX55C15 15V (DO35)
    Dioda Zenera 500mW, 15V0.
    euroelektronik.pl
    MPN:
    BZX55C15
  5. Dioda Zenera 15V 0,5W (10szt) /627 0.08 x10
    Dioda Zenera 15V 0,5W (10szt) /627
    Dioda zenera BZX55C15V cena za 10szt DO-35 , ...
    Elbrod
    OEM
    Zmiana ceny:
    -18%
    10 szt.
  6. 0.07 x100
    Dioda; Zenera; BZX55C15; 15V; 0,5W; BZP 683; DO35; THT; RoHS; op/100szt
    Elektronik
    100 szt.
    BZX55C15 TFK N_A DO35
    SŁAWMIR Electronics
    TELEFUNKEN
    -43%
    BZX55C15 VISH 0016 DO35
    SŁAWMIR Electronics
    VISHAY
    -43%
    BZX55C15 N_A N_A DO35
    -43%
  10. Dioda; Zenera; BZX55C15; 15V; 500mW; DO35; przewlekany (THT); RoHS; na taśmie 0.09 x50
    Dioda; Zenera; BZX55C15; 15V; 500mW; DO35; przewlekany (THT); RoHS; na taśmie
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    50 szt.
    0.07
    200+ szt.:
    0.06
    0.06
  11. BZX55C15 0.09
    BZX55C15
    Dioda Zenera 15V; Ir=100nA; 10% 500mW Obudowa: DO ...
    • Zgodny z RoHS
    Ropla Elektronik
    Akyga semi
    -10%
  12. Dioda Zenera 15V 0.5W BZX55C15 DO35 PHILIPS 0.10 x50
    Dioda Zenera 15V 0.5W BZX55C15 DO35 PHILIPS
    Nazwa: BZX55C15Obudowa: DO35Producent: PHILIPS ...
    Philips Semiconductors
    50 szt.
  13. BZX55C15, dioda Zenera, 0,5W, 15V, DO-35 0.14
    BZX55C15, dioda Zenera, 0,5W, 15V, DO-35
    Dioda Zenera: * symbol: BZX55C15 * moc: 0,5W * ...
    Celtor
  14. Dioda Zenera BZX55C15 DO35 0.5W /Vhy/ 0.15
    Dioda Zenera BZX55C15 DO35 0.5W /Vhy/
    Bujnowicz.com
    -17%
  15. DIODA ZENERA BZX55 C15 15V 0,5W DO-35 0.15
    DIODA ZENERA BZX55 C15 15V 0,5W DO-35
    Elkom-Serwis
    fashion
    +88%