  1. BZX55C5V1 Diode 5.1V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS 0.03 x600
    Do sklepu »
    BZX55C5V1 Diode 5.1V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS
    Nazwa: BZX55C5V1 Obudowa: DO35 Data Produkcji: ...
    Min. zamówienie:
    600 szt.
  2. 0.06 x100
    Do sklepu »
    Dioda; Zenera; BZX55C5V1; 5,1V; 0,5W; BZP 683; DO35; THT; RoHS; op/100szt
    Zmiana ceny:
    -12%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
  3. BZX55C5V1 5,1V (DO35) 0.06
    BZX55C5V1 5,1V (DO35)
    Dioda Zenera 500mW, 5,1V
    euroelektronik.pl
    MPN:
    BZX55C5V1
  4. BZX55C5V1-DC 0.06 x1475
    BZX55C5V1-DC
    Dioda Zenera 0,5W 5,1V ±5% DO35
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -2%
    1 475 szt.
  5. BZX55C5V1 0.07
    BZX55C5V1
    Dioda Zenera; 5.1V; 5%; 500mW; -55+175 st.C; THT; ...
    Maritex
    Producent:
    HOTTECH
    MPN:
    BZX55C5V1
    -13%
    0.03
  6. Dioda Zenera 5V1 0,5W (10szt) /422 0.08 x10
    Dioda Zenera 5V1 0,5W (10szt) /422
    Dioda zenera BZX55C5V1 cena za 10szt DO-35 , ...
    Elbrod
    OEM
    -3.75%
    10 szt.
    BZX55C5V1 N_A N_A DO35_R5
    SŁAWMIR Electronics
    -43%
  8. BZX55C5V1 Diode 5.1V 0.5W Zener Axial DO35 TEMIC 0.10 x300
    BZX55C5V1 Diode 5.1V 0.5W Zener Axial DO35 TEMIC
    Nazwa: BZX55C5V1 Obudowa: DO35 Data Produkcji: 99 ...
    TVSAT-SHOP
    Temic Semiconductors
    300 szt.
  9. Dioda Zenera 5.1V 0.5W BZX55C5V1 DO35 PHILIPS 0.10 x50
    Dioda Zenera 5.1V 0.5W BZX55C5V1 DO35 PHILIPS
    Nazwa: BZX55C5V1Obudowa: DO35Producent: PHILIPS ...
    Philips Semiconductors
    50 szt.
  10. BZX55C5V1 Zener diode, 0.5 W, 5.1 V 0.13
    BZX55C5V1 Zener diode, 0.5 W, 5.1 V
    Zener diode Housing: SOD-27
    reichelt elektronik
    SEMTECH ELECTRONICS
    BZX55C5V1
    GTIN13:
    -50%
  11. BZX55C5V1, dioda Zenera, 0,5W, 5,1V, DO-35 0.14
    BZX55C5V1, dioda Zenera, 0,5W, 5,1V, DO-35
    Dioda Zenera: * symbol: BZX55C5V1 * moc: 0,5W ...
    Celtor
  12. Dioda Zenera BZX55C5V1 5.1V 0.5W DO-35 RoHS 0.15
    Dioda Zenera BZX55C5V1 5.1V 0.5W DO-35 RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Bujnowicz.com
    -17%
    Dioda Zenera BZX55C5V1 - 5,1V 0,5W DO35
    a-hobby.pl
    +50%
  14. BZX55C5V1-DC 0.15 x25
    BZX55C5V1-DC
    Dioda: Zenera; 0,5W; 5,1V; Ammo Pack; DO35; ...
    TME
    DC COMPONENTS
    BZX55C5V1
    -0.78%
    25 szt.
    0.05
  15. BZX55C5V1-R0G 0.18 x409
    BZX55C5V1-R0G
    Wekton
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    +0.24%