  1. BZX55C8V2 DO-35 0.04
    Do sklepu »
    BZX55C8V2 DO-35
    0,5W; 8,2V; pakowanie: ammo; odpowiednik: ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Zmiana ceny:
    -20%
  2. BZX55C8V2 8,2V (DO35) 0.05
    Do sklepu »
    BZX55C8V2 8,2V (DO35)
    Dioda Zenera 500mW, 8.2V
    MPN:
    BZX55C8V2
    Dodany:
  3. 0.06 x100
    Dioda; Zenera; BZX55C8V2; 8,2V; 0,5W; BZP 683; DO35; THT; RoHS; op/100szt
    100 szt.
  4. BZX55C8V2 0.06
    BZX55C8V2
    Dioda Zenera; 8.2V; 5%; 500mW; -65+175 st.C; THT; ...
    Maritex
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BZX55C8V2
    Zmiana ceny:
    -14%
    0.04
    10000+ szt.:
    0.03
  5. BZX55C8V2-DC 0.06 x1375
    BZX55C8V2-DC
    Dioda Zenera 0,5W 8,2V DO35
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -2%
    Min. zamówienie:
  6. Dioda; Zenera; BZX55C8V2; 8,2V; 500mW; DO35; przewlekany (THT); RoHS; na taśmie 0.08 x50
    Dioda; Zenera; BZX55C8V2; 8,2V; 500mW; DO35; przewlekany (THT); RoHS; na taśmie
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    +7%
    50 szt.
    200+ szt.:
    0.07
    500+ szt.:
  7. BZX55C8V2 Diode 8.2V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS 0.08 x300
    BZX55C8V2 Diode 8.2V 0.5W Zener Axial DO35 PHILIPS
    Nazwa: BZX55C8V2 Obudowa: DO35 Data Produkcji: ...
    300 szt.
  8. Dioda Zenera 8V2 0,5W (10szt) /368 0.08 x10
    Dioda Zenera 8V2 0,5W (10szt) /368
    Dioda zenera BZX55C8V2 cena za 10szt DO-35 , ...
    Elbrod
    OEM
    +14%
    10 szt.
    BZX55C8V2 CDIL 98+ DO35
    SŁAWMIR Electronics
    -43%
    BZX55C8V2 TEMIC 95+ DO35
    SŁAWMIR Electronics
    TEMIC
    -43%
  11. Dioda Zenera THT, 8.2V, 0.5W, DO-35, LGE 0.08
    Dioda Zenera THT, 8.2V, 0.5W, DO-35, LGE
    BZX55C8V2 , LGE
    Compax
    -98%
  12. BZX55C8V2-LGE 0.11 x1500
    BZX55C8V2-LGE
    Dioda Zenera 0,5W 8,2V ±5% DO35
    Wekton
    LUGUANG ELECTRONIC
    0.10
    0.09
  13. BZX55C8V2-TAP 0.12 x592
    BZX55C8V2-TAP
    VISHAY
    -15%
    592 szt.
  14. BZX55C8V2 Zener diode, 0.5 W, 8.2 V 0.13
    BZX55C8V2 Zener diode, 0.5 W, 8.2 V
    Zener diode Housing: SOD-27
    reichelt elektronik
    SEMTECH ELECTRONICS
    BZX55C8V2
    GTIN13:
    -50%
  15. BZX55C8V2, dioda Zenera, 0,5W, 8,2V, DO-35 0.14
    BZX55C8V2, dioda Zenera, 0,5W, 8,2V, DO-35
    Dioda Zenera: * symbol: BZX55C8V2 * moc: 0,5W ...