  1. BZX85C16 Diode 16V 1.3W Zener Axial DO41 VISHAY 0.05 x500
    Do sklepu »
    BZX85C16 Diode 16V 1.3W Zener Axial DO41 VISHAY
    Nazwa: BZX85C16 Obudowa: DO41 Data Produkcji: 04 ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    VISHAY ELECTRONIC
    Obudowa:
    DO-41
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  2. BZX85C16 Diode 16V 1.3W Zener Axial DO41 IIT 0.04 x500
    Do sklepu »
    BZX85C16 Diode 16V 1.3W Zener Axial DO41 IIT
    Nazwa: BZX85C16 Obudowa: DO41 Data Produkcji: 97 ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    IIT
    Obudowa:
    DO-41
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    500 szt.
    BZX85C16 N_A N_A DO41
    SŁAWMIR Electronics
    Zmiana ceny:
    -43%
    BZX85C16 GSEM 9748 DO41
    SŁAWMIR Electronics
    Zmiana ceny:
    -43%
    BZX85C16 VISH 02+ DO41
    VISHAY
    -43%
  6. BZX85C16 R0 Zener diode 1.3W 16V 0.21
    BZX85C16 R0 Zener diode 1.3W 16V
    Zener diode Housing: DO-204AL
    reichelt elektronik
    TAIWAN-SEMICONDUCTOR
    MPN:
    BZX85C16 R0
    GTIN13:
    -17%
  7. BZX85C16 16V Zener diode 0.26
    BZX85C16 16V Zener diode
    BZX85C16 16Volt Zener diode. I max : ...
    Silicon Ark
    GENERIC
    MPN:
    BZX85C16
  8. 0.28 x5000
    BZX85C16GPTR
    Dioda: Zenera; 1,3W; 16V; rolka; DO204AL,DO41; ...
    TME
    FAGOR
    BZX85C16GP TR
    5 000 szt.
  9. 0.28 x5000
    BZX85C16GPAMP
    Dioda: Zenera; 1,3W; 16V; Ammo Pack; DO204AL,DO41 ...
    TME
    FAGOR
    BZX85C16GP AMP
    5 000 szt.
  10. BZX85C16-TAP 0.31 x325
    BZX85C16-TAP
    Dioda Zenera 1,3W 16V ±5% DO41
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    VISHAY
    -0.39%
    325 szt.
  11. 0.33 x100
    Dioda; Zenera; BZX85C16; 16V; 1,3W; DO41; THT; na taśmie; 00329; KINGTRONICS; RoHS; op/100szt
    Elektronik
    +167%
    100 szt.
  12. BZX85C16-R0G 0.36 x10
    BZX85C16-R0G
    Dioda Zenera 1,3W 16V ±5% DO41
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    +549%
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.30
    200+ szt.:
    0.27
  13. BZX85C16 Dioda Zenera 16V 1,3W 0.40
    BZX85C16 Dioda Zenera 16V 1,3W
    Betatronic
  14. BZX85C16-TAP 0.44
    BZX85C16-TAP
    Dioda: Zenera; 1,3W; 16V; Ammo Pack; DO41; ...
    BZX85C16-TAP
    -2.22%
    5+ szt.:
    0.38
    10+ szt.:
    0.35
    50+ szt.:
    0.27
    0.25
    0.20
    0.19
  15. BZX85C16-R0G 0.49 x10
    BZX85C16-R0G
    Dioda: Zenera; 1,3W; 16V; taśma; DO41; pojedyncza ...
    BZX85C16 R0G
    -1.01%