  1. DG15X12T2 11.62 x7
    Do sklepu »
    DG15X12T2
    Tranzystor IGBT 1200V 30A 138W 1,75V TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.8%
    Min. zamówienie:
    7 szt.
    10+ szt.:
    11.02
  2. DG15X12T2 IGBT transistor, N-channel, 1200 V, 30 A, 138 W, TO-247 12.58
    Do sklepu »
    DG15X12T2 IGBT transistor, N-channel, 1200 V, 30 A, 138 W, TO-247
    DG15X12T21, 1200 V IGBT with Diode General ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    STARPOWER
    MPN:
    DG15X12T2
    Obudowa:
    TO-247
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
  3. Starpower IGBT dyskretny DG15X12T2 Ic 15 A Uce 1200 V TO-247 kanał: N 138 W 3-pinowy 12.79 x2
    Starpower IGBT dyskretny DG15X12T2 Ic 15 A Uce 1200 V TO-247 kanał: N 138 W 3-pinowy
    Starpower IGBT Power Discrete zapewnia bardzo ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    Producent:
    STARPOWER
    MPN:
    DG15X12T2
    +1.51%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    20+ szt.:
    11.49
    200+ szt.:
    1000+ szt.:
    9.85
    2000+ szt.:
    8.08
  4. DG15X12T2 13.97
    DG15X12T2
    Tranzystor: IGBT; 1200V; 15A; 138W; TO247
    TME
    Starpower Semiconductor
    DG15X12T2
    +0.22%