    FCH072N60F
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® II, FAST, 600 V, 52 A, 72 mΩ, TO-247
    SuperFET® II MOSFET is a brand-new high voltage ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    onsemi
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FCH072N60
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    FCH072N60
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 33A; Idm: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MPN:
    FCH072N60
    Zmiana ceny:
    -0.17%
    30+ szt.:
    33.81
    FCH072N60F
    TME
    FCH072N60F
    Zmiana ceny:
    -0.19%
    5+ szt.:
    35.58
    10+ szt.:
    30+ szt.:
  6. MOSFET 45.99
    MOSFET
    ON Semiconductor | FCH072N60F
    Conrad Electronic
    ON SEMICONDUCTOR
    FCH072N60F
    GTIN13:
    -12%
  7. FCH072N60F MOSFET, N-Ch 600V 52A 481W, 0.072R, TO-247 46.29
    FCH072N60F MOSFET, N-Ch 600V 52A 481W, 0.072R, TO-247
    Power MOSFET SUPERFET II, FRFET SUPERFET II ...
    reichelt elektronik
    FCH072N60F
    GTIN13:
    -7%
    FCH072N60
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 52A TO247-3
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    IMP-33639
    TO-247-3
    FCH072N60F
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    IMP-33640
    TO-247-3
  11. FCH072N60F 55.50
    FCH072N60F
    Tranzystor N-MOSFET 600V 52A 481W 0,072R TO247
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +85%