  1. FDB52N20TM N-MOS.52A 200V (1135B) 8.00
    Do sklepu »
    FDB52N20TM N-MOS.52A 200V (1135B)
    Tranzystor unipolarny FDB52N20TM N-MOSFET 52A 200V ...
    Sklep:
    Mikro
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Do sklepu »
    FDB52N20TM
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    FAIRCHILD SEMICONDUCTOR (FSC)
    MPN:
    IMP-34036
    Dodany:
  3. FDB52N20TM 9.12 x9
    FDB52N20TM
    Tranzystor N-MOSFET 200V 52A 357W TO263
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-263
    Zmiana ceny:
    -0.68%
    Min. zamówienie:
    9 szt.
    10+ szt.:
    8.94
    FDB52N20TM TO263 Tranzystor NMOSFET 200V 52A
    Gembara
  6. Tranzystor; unipolarny; FDB52N20TM; N-MOSFET; 52A; 200V; 349W; 14mOhm; D2PAK (TO263); powierzchniowy (SMD); On Semiconductor (Fa 11.57
    Tranzystor; unipolarny; FDB52N20TM; N-MOSFET; 52A; 200V; 349W; 14mOhm; D2PAK (TO263); powierzchniowy (SMD); On Semiconductor (Fa
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    Zmiana ceny:
    +61%
    2+ szt.:
    9.64
    5+ szt.:
    8.03
    20+ szt.:
    7.62
    100+ szt.:
    7.21
    1000+ szt.:
    6.80
  7. FDB52N20TM 13.91
    FDB52N20TM
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 200V; 52A; 357W ...
    TME
    onsemi
    MPN:
    FDB52N20TM
    -0.22%
    5+ szt.:
    9.84
    10+ szt.:
    8.95
    25+ szt.:
    7.92
    50+ szt.:
    7.24
    100+ szt.:
    6.92
    FDB52N20TM
    SŁAWMIR Electronics
    +0.42%
  10. Tranzystor; N-MOSFET; FDB52N20TM; 52A; TO263 30.00
    Tranzystor; N-MOSFET; FDB52N20TM; 52A; TO263
    ElStat
    FDB-52N200
    +89%