  1. FGH40N60SFDTU 14.76 x6
    Do sklepu »
    FGH40N60SFDTU
    Tranzystor IGBT 600V 80A 290W TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.36%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    10+ szt.:
    14.76
  2. FGH40N60SFDTU TO-247 16.15
    Do sklepu »
    FGH40N60SFDTU TO-247
    Trans IGBT ; 600V; 20V; 80A; 120A; 290W; 4,0~6,5V ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.36%
  3. Tranzystor; IGBT; FGH40N60SFDTU; 40A; 600V; 290W; TO247; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS 16.55
    Tranzystor; IGBT; FGH40N60SFDTU; 40A; 600V; 290W; TO247; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    3+ szt.:
    14.39
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    20+ szt.:
    40+ szt.:
    Tranzystor; IGBT; 80A; 600V; 290W; + dioda; TO247; THT; FGH40N60SFDTU; ON SEMICONDUCTOR; RoHS
    Elektronik
    -3.18%
  5. FGH40N60SFDTU 21.35
    FGH40N60SFDTU
    Tranzystor: IGBT; 600V; 40A; 116W; TO247-3
    TME
    onsemi
    MPN:
    FGH40N60SFDTU
    TO-247-3
    +0.28%
    3+ szt.:
    30+ szt.:
    FGH 40N60 N-CH MOS 600V 40A ON TO247
    FGH 40N60 N-CH MOS 600V 40A ON TO247 Tranzystor; ...
    ElStat
    MPN:
    FGH-40N60-SFDTU
    Tranzystor; IGBT; FGH40N60SFDTU; 80A; 600V; 290W; TO247; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS
    TCE
    +3.45%
  9. TR FGH40N60SFDTU;ON Semiconductor; TO247;Tranz.IGBT;40A;600V;2.3V;116W 30.00
    TR FGH40N60SFDTU;ON Semiconductor; TO247;Tranz.IGBT;40A;600V;2.3V;116W
    Podzespoły Elektroniczne
    FGH40N60SFDTU
    SŁAWMIR Electronics
    TO-247-3
    +0.48%
    FGH40N60SFDTU
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 80A TO247-3
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    IMP-35580
  12. Tranzystor FGH40N60SFDTU 600V 80A 290W TO247 / 39454 37.50
    Tranzystor FGH40N60SFDTU 600V 80A 290W TO247 / 39454
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    -0.03%