    FGH60N60SMD
    Dodany:
    Do sklepu »
    FGH60N60SMD DEMONTAŻ IGBT TRANZYSTOR 120A 600V TO-247
    Sklep:
    Tomelektron
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -13%
    Do sklepu »
    Sklep:
    Tomelektron
    Obudowa:
    TO-247
    FGH60N60SMD IGBT 120A 600V TO-247
    Zmiana ceny:
    -18%
    FGH60N60SMD TO247 Szybki tranzystor IGBT 600V 60A
    Gembara
  7. FGH60N60SMD TO-247 17.08
    FGH60N60SMD TO-247
    Trans IGBT ; 600V; 20V; 120A; 180A; 600W; 3,5~6,0V ...
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    -0.7%
  8. FGH60N60SMD IGBT 120A 600V 600W (120/60/180A) TO-247 TRANZYSTOR 17.98
    FGH60N60SMD IGBT 120A 600V 600W (120/60/180A) TO-247 TRANZYSTOR
    100hz
  10. FGH60N60SMD 25.95
    FGH60N60SMD
    Tranzystor IGBT 600V 120A 600W TO247AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    -13%
    10+ szt.:
    21.52
    30+ szt.:
    18.20
    FGH60N60SMD - Elementy
    Dyskretne tranzystory IGBT; FGH60N60SMD; ON ...
    Maritex
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    FGH60N60SMD
    10+ szt.:
    30+ szt.:
    100+ szt.:
    450+ szt.:
    Tranzystor; FGH60N60SMD; IGBT; 60A; 600V; 300W; 284nC; TO247; THT
    Elektronik
    -11%
  13. Tranzystor; IGBT Kanał N; FGH60N60SMD; 60A; 600V; 600W; TO247; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS 26.88
    Tranzystor; IGBT Kanał N; FGH60N60SMD; 60A; 600V; 600W; TO247; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    2+ szt.:
    20+ szt.:
    40+ szt.:
  14. TR FGH60N60SMD;ON Semiconductor; TO247;Tranz.IGBT;60A;600V;1.9V;300W 30.00
    TR FGH60N60SMD;ON Semiconductor; TO247;Tranz.IGBT;60A;600V;1.9V;300W
    Podzespoły Elektroniczne
    -14%
  15. FGH60N60SMD 30.31
    FGH60N60SMD
    Tranzystor: IGBT; 600V; 60A; 300W; TO247-3
    TME
    onsemi
    MPN:
    FGH60N60SMD
    TO-247-3
    +0.3%
    60+ szt.:
  16. onsemi IGBT FGH60N60SMD Ic 120 A Uce 600 V TO-247AB kanał: Typ N 600 W 3-pinowy Otwór przelotowy 36.97
    onsemi IGBT FGH60N60SMD Ic 120 A Uce 600 V TO-247AB kanał: Typ N 600 W 3-pinowy Otwór przelotowy
    Tranzystor bipolarny Bate Izolowane lub IGBT to ...
    RS Components
    FGH60N60SMD
    +6%
    FGH60N60SMD
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 120A TO247