  1. IKW50N60H3 Sample
    Do sklepu »
    IKW50N60H3
    600 V IGBT with anti-parallel diode in TO-247 ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Infineon
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    IKW50N60H3FKSA1
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
  3. IKW50N60H3 TO-247 11.97
    Do sklepu »
    IKW50N60H3 TO-247
    Tranzystor IGBT ; 600V; 20V; 100A; 200A; 333W; 4, ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.25%
    IKW50N60H3 K50H603 UŻYWANYTO247 GBT 100A 600V 333W
    Tomelektron
    IKW50N60H3 K50H603 TO247 IGBT 600V 50A 1,95V 333W INFINEON
    Gembara
    K50H603 TO247 Szybki tranzystor IGBT 600V 50A 1,85V IKW50N60H3
    Gembara
    IKW50N60H3 K50H603TO247 GBT 100A 600V 333W
    Tomelektron
    IKW50N60H3
    POWER TRANSISTOR IGBT
    Elektronik-Service
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    IMP-43799
  9. IKW50N60H3 (K50H603) IGBT 100A 600V 333W (100/50/200A) TO-247 TRANZYSTOR 20.00
    IKW50N60H3 (K50H603) IGBT 100A 600V 333W (100/50/200A) TO-247 TRANZYSTOR
    100hz
    Zmiana ceny:
    -9%
  10. TRANZ.IKW50N60H3 K50H603 IGBT TO247. 21.00
    TRANZ.IKW50N60H3 K50H603 IGBT TO247.
    Jacktronic
  11. IKW50N60H3 23.60
    IKW50N60H3
    Tranzystor: IGBT; 600V; 50A; 167W; TO247-3; H3
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    IKW50N60H3FKSA1
    TO-247-3
    +0.25%
    10+ szt.:
    15.86
    30+ szt.:
    13.81
    60+ szt.:
  13. IKW50N60H3 25.50
    IKW50N60H3
    Tranzystor IGBT 600V 100A 333W 1,85V TO247
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -15%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    Tranzystor; IKW50N60H3; IGBT; 50A; 600V; 167W; TO247; THT; Seria: H3; IKW50N60H3FKSA1; K50H603; RoHS
    Elektronik
    +7%
    IKW50N60H3 - Elementy
    Dyskretne tranzystory IGBT; IKW50N60H3; INFINEON ...
    Maritex
    IKW50N60H3
    +87%
    30+ szt.:
    100+ szt.:
    300+ szt.:
    1000+ szt.:
    IKW50N60H3
    Tranzystor: IGBT; 600V; 30A; 94W; TO247-3; Seria: ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-247-3
    +0.44%
    K50H603-INFINEON
    ... K50H603 TO247 =IKW50N60H3 INFINEON /SPAWARKI ...
    Interchip
    +11%