  1. IXBH10N170 44.12
    Do sklepu »
    IXBH10N170
    Tranzystor: IGBT; BiMOSFET™; 1,7kV; 10A; 140W; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    IXYS
    MPN:
    IXBH10N170
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.27%
    10+ szt.:
    38.94
    30+ szt.:
    37.16
  3. IXBH10N170 53.55
    Do sklepu »
    IXBH10N170
    Tranzystor IGBT 1700V 10A 140W TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Littelfuse (IXYS)
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.39%
    3+ szt.:
    5+ szt.:
    IXBH10N170
    SŁAWMIR Electronics
    IXYS
    TO-247-3
    +0.45%
    IXBH10N170
    POWER TRANSISTOR IGBT 1700V 20A 140W TO247AD