  1. IXFN200N10P 120.91
    Do sklepu »
    IXFN200N10P
    Tranzystor N-MOSFET 100V 200A 150ns 680W 7,5mR ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Littelfuse (IXYS)
    Obudowa:
    SOT-227B
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.71%
    5+ szt.:
    110.58
    10+ szt.:
    110.58
  2. IXFN200N10P 121.22
    Do sklepu »
    IXFN200N10P
    Moduł; pojedynczy tranzystor; 100V; 200A; SOT227B ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    IXFN200N10P
    Obudowa:
    SOT-227B
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.18%
    5+ szt.:
  3. IXFN200N10P MOSFET N-Ch 100V 200A 0.0075R, SOT-227B 149.91
    IXFN200N10P MOSFET N-Ch 100V 200A 0.0075R, SOT-227B
    Power MOSFET N-Channel Enhancement Mode Avalanche ...
    MPN:
    IXFN200N10P
    GTIN13:
    +8%
    IXFN200N10P
    POWER MODULE TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 100V 200A ...