  1. MJE15030G NPN power transistor - ON-Semi 2.59
    Do sklepu »
    MJE15030G NPN power transistor - ON-Semi
    MJE15030G silicon NPN power transistor by ON ...
    Sklep:
    Silicon Ark
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    MJE15030G
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -50%
  2. MJE15030 TO-220 3.09
    Do sklepu »
    MJE15030 TO-220
    Tranzystor NPN; 40; 2W; 150V; 8A; 30MHz; -65°C ~ ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3%
  3. TR MJE15030G;ON;TO220;tranzystor; NPN;8A;150V;50W;30MHz;Pbf 4.00
    TR MJE15030G;ON;TO220;tranzystor; NPN;8A;150V;50W;30MHz;Pbf
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    +33%
  4. TR MJE15030G;ON;TO220;Tranzystor; NPN;8A;150V;50W;30MHz;Pbf 4.00
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
  5. MJE15030G Bipolar transistor, NPN, 150V, 8A, 50W, TO-220 5.50
    MJE15030G Bipolar transistor, NPN, 150V, 8A, 50W, TO-220
    Manufacturer: ONS
    reichelt elektronik
    onsemi
    MPN:
    MJE15030G
    GTIN13:
    -10%
  6. MJE15030G NPN TRANZYSTOR (869C) 7.00
    MJE15030G NPN TRANZYSTOR (869C)
    Tranzystor: NPN; bipolarny; 150V; 8A; 50W; TO220
    Mikro
    +1.45%
  7. MJE15030G 7.50
    MJE15030G
    Tranzystor NPN 150V 8A 50W 30MHz TO220
    Wekton
    onsemi
    +26%
    10+ szt.:
    6.30
    50+ szt.:
    5.20
  8. Tranzystor; bipolarny; MJE15030G; NPN; 8A; 150V; 50W; 30MHz; TO220; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS 7.70
    Tranzystor; bipolarny; MJE15030G; NPN; 8A; 150V; 50W; 30MHz; TO220; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS
    Firma Piekarz
    -13%
    3+ szt.:
    6.16
    5+ szt.:
    4.93
    10+ szt.:
    4.63
    25+ szt.:
    4.34
    50+ szt.:
    4.04
    MJE15030G - Elementy
    Tranzystory bipolarne (BJT); MJE15030G; ON ...
    Maritex
    MJE15030G
    6.76
    30+ szt.:
    5.97
    100+ szt.:
    5.31
    500+ szt.:
    4.62
    MJE15030G METAL (TO-220)
    Impel
  11. MJE15030G 9.05
    MJE15030G
    Tranzystor: NPN; bipolarny; 150V; 8A; 50W; TO220AB
    TME
    MJE15030G
    TO-220AB
    +0.22%
    5.81
    5.08
    MJE15030G
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220AB
    +1.85%
  14. onsemi Tranzystor TO-220 150 V 3-pinowy NPN Otwór przelotowy 8 A 11.18
    onsemi Tranzystor TO-220 150 V 3-pinowy NPN Otwór przelotowy 8 A
    MJE15030G • Wysoki wzrost prądu DC • Wysoki wzrost ...
    RS Components
    MJE15030G
    +31%
    8.97
    100+ szt.:
    7.04
    500+ szt.:
    6.04
    1000+ szt.:
    4.76
  15. MJE15030 12.37
    MJE15030
    MJE 15030 TRANSISTOR SILICON NPN / 150V / 8A / ...
    Dönberg
    MJE15030
    TRANZYSTOR NPN 150V 8A 50W MJE15030G 50MHZ TO220 ...
    Interchip
    +17%