    MJE15032
    Dodany:
    Do sklepu »
    MJE15032 TO220 Tranzystor NPN 150V 8A 50W 30MHz
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. MJE15032 TO-220 3.04
    Do sklepu »
    MJE15032 TO-220
    Tranzystor NPN; 70; 2W; 250V; 8A; 30MHz; -65°C ~ ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-220
    Zmiana ceny:
    -55%
    MJE15032 250V 8A 50W tranzystor NPN
    Soltronik
    Zmiana ceny:
    +33%
  5. MJE15032 tranzystor NPN bipolarny 250V; 8A; TO220 4.00
    MJE15032 tranzystor NPN bipolarny 250V; 8A; TO220
    ... NPN symbol MJE15032 typ NPN napięcie ...
    BNS
    Producent:
    Brak danych
  6. onsemi Tranzystor TO-220 250 V 3-pinowy NPN Otwór przelotowy 8 A 4.97 x50
    onsemi Tranzystor TO-220 250 V 3-pinowy NPN Otwór przelotowy 8 A
    MJE15032G • Wysoki wzrost prądu DC • Wysoki wzrost ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    onsemi
    MPN:
    MJE15032G
    +3.11%
    Min. zamówienie:
    50 szt.
    100+ szt.:
    3.95
    500+ szt.:
    3.34
    1000+ szt.:
    2.85
    2500+ szt.:
    2.78
  7. MJE15032 5.00
    MJE15032
    NPN/250V/8A/50W
    Multi-Elektronik
    -50%
  8. MJE15032 tranzystor NPN bipolarny 250V; 8A; 50W; TO220 5.00
    MJE15032 tranzystor NPN bipolarny 250V; 8A; 50W; TO220
    ... polaryzacji NPN symbol MJE15032 polaryzacja NPN ...
    BNS
    ON SEMICONDUCTOR
  9. TR MJE15032G;ON;TO220;tranzystor; NPN;8A;250V;50W;RoHS 5.01
    TR MJE15032G;ON;TO220;tranzystor; NPN;8A;250V;50W;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
  10. TR MJE15032G;ON;TO220;Tranzystor; NPN;8A;250V;50W;RoHS 5.01
    Podzespoły Elektroniczne
    MJE15032G - Elementy
    Tranzystory bipolarne (BJT); MJE15032G; ON ...
    Maritex
    MPN:
    MJE15032G
    +24%
    10+ szt.:
    4.22
    30+ szt.:
    3.52
    100+ szt.:
    2.96
    500+ szt.:
    2.53
    2.31
  12. MJE15032G 6.20
    MJE15032G
    Tranzystor NPN 250V 8A 50W 30MHz TO220
    Wekton
    onsemi
    -11%
    10+ szt.:
    5.17
    50+ szt.:
    4.06
    MJE15032
    Tranzystor
    Radiohobby
    -0.85%
  14. MJE-15032-G NPN 8A/250V/50W TRANZYSTOR 7.00
    MJE-15032-G NPN 8A/250V/50W TRANZYSTOR
    Monster
    +6%
  15. MJE15032G 8.01
    MJE15032G
    Tranzystor: NPN; bipolarny; 250V; 8A; 50W; TO220AB
    TME
    MJE15032G
    TO-220AB
    +0.13%