    PSMNR90-30BL
    Obudowa:
    SOT404
    Dodany:
    Do sklepu »
    PSMNR90-30BL,118
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 30V 120A D2PAK
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    NEXPERIA - NXP SEMICONDUCTORS -
    MPN:
    IMP-70340
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
  4. PSMNR90-30BL.118 24.80
    Do sklepu »
    PSMNR90-30BL.118
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 120A; 306W ...
    Sklep:
    MPN:
    PSMNR90-30BL,118
    TO-263
    Zmiana ceny:
    -0.76%