  1. SPP20N60S5 Sample
    Do sklepu »
    SPP20N60S5
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Infineon
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    SPP20N60S5XKSA1
    Dodany:
    Do sklepu »
    20N60S5 SPP20N60S5 TO220 Tranzystor NMOSFET 600V 20A 0,19R 208W
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  4. SPP20N60S5 600V 20A 0,19R n-coolmos TO220 tranzystor 10.00
    SPP20N60S5 600V 20A 0,19R n-coolmos TO220 tranzystor
    Soltronik
    Obudowa:
    TO-220
    Zmiana ceny:
    -33%
    SPP20N60S5
    KAZ-POL
  6. SPP20N60S5 tranzystor N-MOSFET 600V; 20A; 0,19R; TO220 15.00
    SPP20N60S5 tranzystor N-MOSFET 600V; 20A; 0,19R; TO220
    ... . symbol SPP20N60S5 rodzaj tranzystora ...
    BNS
    Producent:
    Brak danych
  7. Tranzystor N-MOSFET; 20A; 600V; 20N60S5; TO220 17.00
    Tranzystor N-MOSFET; 20A; 600V; 20N60S5; TO220
    ... Tranzystor; unipolarny; SPP20N60S5; N-MOSFET ...
    ElStat
    MPN:
    SPP-20N60S5
    Zmiana ceny:
    -29%
  8. SPP20N60S5 MOSFET N-Ch 600V 20A 0.19R, TO-220 17.58
    SPP20N60S5 MOSFET N-Ch 600V 20A 0.19R, TO-220
    reichelt elektronik
    SPP20N60S5
    GTIN13:
    +2.23%
  9. SPP20N60S5 18.13
    SPP20N60S5
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 20A; 208W ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    SPP20N60S5
    TO-220-3
    -0.11%
    3+ szt.:
    16.46
    10+ szt.:
    13.12
    25+ szt.:
    SPP20N60S5 N-FET 600V 13,1A 208W TO220
    zamienniki:
    SklepElektroniczny.com
    -38%
    20N60S5
    SPP20N60S5 V-MOS-N 20A 650V ...
    Interchip
    +9%
    SPP20N60S5-TO220
    20N60S5
    Interchip
    +50%
    SPP20N60S5
    Tranzystor N-MOSFET 600V 20A 208W 0R19 TO220
    Radiohobby
    -0.79%
    SPP20N60S5
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.4%
  16. SPP20N60S5 29.44
    SPP20N60S5
    SPP 20N60S5 MOSFET-N 600V / 20A CASE: TO-220 = ...
    Dönberg
  17. Infineon SPP20N60S5XKSA1 SPP20N60S5 MOSFET 1 N-channel 208W TO220 33.41
    Infineon SPP20N60S5XKSA1 SPP20N60S5 MOSFET 1 N-channel 208W TO220