  1. STGP14NC60KD TO-220 5.04
    Do sklepu »
    STGP14NC60KD TO-220
    Trans IGBT ; 600V; 20V; 25A; 50A; 80W; 4,5V~6,5V; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.4%
    Do sklepu »
    Tranzystor; STGP14NC60KD; IGBT; 25A: 600V; 80W; TO220; THT; ST Microelectronics; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +12%
    STGP14NC60KD TO220 IGBT 600V 14A 80W
    Gembara
    GP14NC60KD STGP14NC60KD TO220 Tranzystor IGBT 600V 14A
    Gembara
    GP14NC60KD STGP14NC60KD TO220 Tranzystor IGBT 600V 14A 80W
  6. STGP14NC60KD 6.33 x12
    STGP14NC60KD
    Tranzystor IGBT 600V 25A 80W TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    -0.71%
    Min. zamówienie:
    12 szt.
  7. STGP14NC60KD 14 A, 600 V short-circuit rugged IGBT 6.62
    STGP14NC60KD 14 A, 600 V short-circuit rugged IGBT
    This IGBT utilizes the advanced PowerMESH™ process ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    STGP14NC60KD
    +13%
    10+ szt.:
    0.96
    100+ szt.:
    0.78
    500+ szt.:
    0.67
  8. STGP14NC60KD (GP14NC60KD) IGBT 25A 600V 80W (25/11/50A) TO-220 TRANZYSTOR 7.00
    STGP14NC60KD (GP14NC60KD) IGBT 25A 600V 80W (25/11/50A) TO-220 TRANZYSTOR
    100hz
  9. STGP14NC60KD 7.33
    STGP14NC60KD
    Tranzystor: IGBT; 600V; 14A; 80W; TO220AB
    TME
    MPN:
    STGP14NC60KD
    TO-220AB
    +0.27%
    3+ szt.:
    5.92
    10+ szt.:
    5.50
    STGP14NC60KD
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220AB
    +0.44%
    STGP14NC60KD
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 25A 80W TO220
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-86631
    STGP14NC60KD
    TRANZYSTOR STGP14NC60KD N-IGBT 14A 600V +DIODA ...
    Interchip
    +11%