  1. STGW40V60DF TO-247 4.67
    Do sklepu »
    STGW40V60DF TO-247
    Trans IGBT Chip N-CH 600V 80A 283000mW 3-Pin(3+ ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.85%
    Do sklepu »
    STGW40V60DF TO247 IGBT 600V 80A 283W
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +17%
    STGW40V60DF TO247
    Gembara
    STGW40V60DF TO247 Tranzystor NMOSFET 600V 40A
  6. TR STGW40V60DF;STM;TO247-3;Vce=1.8V Traznystor IGBT;40A;600V;283W;RoHS 15.01
    TR STGW40V60DF;STM;TO247-3;Vce=1.8V Traznystor IGBT;40A;600V;283W;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
  7. STGW40V60DF Trench gate field-stop IGBT, V series 600 V, 40 A very high speed 16.54
    STGW40V60DF Trench gate field-stop IGBT, V series 600 V, 40 A very high speed
    These devices are IGBTs developed using an ...
    MPN:
    STGW40V60DF
    -1.21%
    10+ szt.:
    2.25
    100+ szt.:
    1.84
  8. STGW40V60DF 17.85
    STGW40V60DF
    Tranzystor: IGBT; 600V; 80A; 283W; TO247-3
    TME
    MPN:
    STGW40V60DF
    TO-247-3
    +0.28%
    5+ szt.:
    13.25
    10+ szt.:
    11.30
    30+ szt.:
  9. STGW40V60DF 21.50
    STGW40V60DF
    Tranzystor IGBT 600V 80A 283W 2,3V 52ns TO247
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -12%
    5+ szt.:
    30+ szt.:
    STGW40V60DF
    Tranzystor: IGBT; 600V; 80A; 283W; TO247 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.44%
    STGW40V60DF
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 80A 283W TO247
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-86742
  13. Tranzystor STGW40V60DF IGBT 600V 80A 283W TO247 34.90
    Tranzystor STGW40V60DF IGBT 600V 80A 283W TO247
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    -8%