  1. STP20NF20 20N20 N 20A 200V TO-220F TRANZYSTOR 4.99
    Do sklepu »
    STP20NF20 20N20 N 20A 200V TO-220F TRANZYSTOR
    Sklep:
    100hz
    Obudowa:
    TO-220F
    Dodany:
    Do sklepu »
    STP20NF20
    Sklep:
    Tomelektron
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.2%
    STP20NF20FPN 20A 200V TO-220 IZOL
    stp20nf20,
    Tomelektron
    Obudowa:
    TO-220
  4. STP20NF20 7.00 x11
    STP20NF20
    Tranzystor N-MOSFET 200V 18A 90W 0,125R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    TO-220
    Zmiana ceny:
    -0.9%
    Min. zamówienie:
    11 szt.
    100+ szt.:
    7.00
  5. 20NF20-STP TO-220F N 20A/200V Rds=0,10 7.00
    20NF20-STP TO-220F N 20A/200V Rds=0,10
    Monster
    TO-220F
    +3.86%
  6. STP20NF20 N-channel 200 V, 0.10 Ohm typ., 18 A StripFET Power MOSFET in TO-220 package 8.61
    STP20NF20 N-channel 200 V, 0.10 Ohm typ., 18 A StripFET Power MOSFET in TO-220 package
    This Power MOSFET series realized with ...
    STMicroelectronics
    Producent:
    MPN:
    STP20NF20
    -4.5%
    10+ szt.:
    1.03
    100+ szt.:
    0.92
    500+ szt.:
    0.73
  7. STP20NF20 9.23
    STP20NF20
    Tranzystor: N-MOSFET; STripFET™; unipolarny; 200V ...
    TME
    MPN:
    STP20NF20
    -0.22%
    5+ szt.:
    7.04
    10+ szt.:
    6.15
    25+ szt.:
    5.78
    STP20NF20
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 200V; 11A; 110W ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.42%
    STP20NF20
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 200V 18A TO220AB
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-88387
    TO-220AB
    P19NB20FP
    TRANZYSTOR NFET P19NB20FP IZOLOWANY TO220F = ...
    Interchip
    +33%
    P20NF20-ST
    STP20NF20
    Interchip
    +25%
    STP20NF20
    TRANZYSTOR STP20NF20 TO220 N-MOSFET 20A 200V = ...
    +25%