    STP40NF10L - Elementy
    Tranzystory MOSFET; STP40NF10L; VBSEMI; 100 V; 40 ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    VB SEMI
    MPN:
    STP40NF10L
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    Do sklepu »
    STP40NF10L
    STP40NF10L 40A 100V N-Channel Power MOSFET
    Sklep:
    Futurlec
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. STP40NF10L TO-220 3.38
    Do sklepu »
    STP40NF10L TO-220
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 100V; 17V; 36mOhm; ...
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    -7%
  4. Tranzystor; unipolarny; STP40NF10L; N-MOSFET; 40A; 100V; 150W; 36mOhm; TO220; przewlekany (THT); ST Microelectronics; RoHS 5.14
    Tranzystor; unipolarny; STP40NF10L; N-MOSFET; 40A; 100V; 150W; 36mOhm; TO220; przewlekany (THT); ST Microelectronics; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    2+ szt.:
    4.11
    5+ szt.:
    3.29
    20+ szt.:
    3.13
    100+ szt.:
    2.96
    1000+ szt.:
    2.80
  5. STP40NF10L 5.95
    STP40NF10L
    Tranzystor N-MOSFET 100V 40A 150W 0,033R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    Zmiana ceny:
    +11%
    10+ szt.:
    4.86
    50+ szt.:
    3.81
    Conrad Electronic
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP40NF10L
    GTIN13:
    -5%
  8. STP40NF10L N-Channel 100V - 0.028 Ohm - 40A - TO-220 LOW GATE CHARGE StripFET(TM) II POWER MOSFET 10.04
    STP40NF10L N-Channel 100V - 0.028 Ohm - 40A - TO-220 LOW GATE CHARGE StripFET(TM) II POWER MOSFET
    This Power MOSFET series realized with ...
    STP40NF10L
    -0.8%
    10+ szt.:
    1.22
    100+ szt.:
    1.10
    500+ szt.:
    0.88
  9. STP40NF10L 10.78
    STP40NF10L
    Tranzystor: N-MOSFET; STripFET™; unipolarny; 100V ...
    TME
    STP40NF10L
    +1.13%
    7.59
    50+ szt.:
    5.09
    4.36
    500+ szt.:
    3.36
    750+ szt.:
    3.22
    1000+ szt.:
    3.13
    3.07
    2.96
    2.82
    STP40NF10L
    TRANZYSTOR STP40NF10L 40A 100V TO220 N-MOSTET ...
    Interchip
    +7%
    STP40NF10L
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 100V; 25A; 150W ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.36%
    STP40NF10L
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 100V 40A TO220AB