  1. STP80NF10FP TO-220 Full-Pak 5.29
    Do sklepu »
    STP80NF10FP TO-220 Full-Pak
    Tranzystor N-MOSFET; 100V; 20V; 15mOhm; 38A; 45W; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -28%
    Do sklepu »
    Tranzystor; STP80NF10FP; N-MOSFET; 27A; 100V; 45W; 15mOhm; unipolarny; TO220FP; THT; ST Microelectronics; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.33%
  4. STP80NF10FP 10.58 x16
    STP80NF10FP
    Tranzystor N-MOSFET 100V 80A 45W TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    TO-220FP
    +121%
    Min. zamówienie:
    16 szt.
  5. STP80NF10FP TO220iso NMOS 80A 100V 45W 11.00
    STP80NF10FP TO220iso NMOS 80A 100V 45W
    ELKO
    TO-220 Full-Pak
  6. STP80NF10FP N-Channel 100V - 0.012Ohm - 80A - TO-220FP LOW GATE CHARGE STripFET(TM) POWER MOSFET 12.15
    STP80NF10FP N-Channel 100V - 0.012Ohm - 80A - TO-220FP LOW GATE CHARGE STripFET(TM) POWER MOSFET
    This Power MOSFET series realized with ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP80NF10FP
    -1.32%
    10+ szt.:
    1.49
    100+ szt.:
    1.45
    500+ szt.:
    1.22
  7. STP80NF10FP 13.05
    STP80NF10FP
    Tranzystor: N-MOSFET; STripFET™ II; unipolarny; ...
    TME
    MPN:
    STP80NF10FP
    -0.15%
    2+ szt.:
    12.12
    4+ szt.:
    10.91
    10+ szt.:
    9.14
    25+ szt.:
    7.56
    50+ szt.:
    6.58
    100+ szt.:
    5.84
    500+ szt.:
    4.75
    1000+ szt.:
    4.49
    2000+ szt.:
    4.28
  8. MOSFET Typ N-kanałowy 80 A TO-220 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 45 W STMicroelectronics 15 mΩ STP80NF10FP 16.00 x2
    MOSFET Typ N-kanałowy 80 A TO-220 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 45 W STMicroelectronics 15 mΩ STP80NF10FP
    Tranzystory MOSFET STripFET™ o szerokim zakresie ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    STP80NF10FP
    -11%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    4+ szt.:
  9. Tranzystor STP80NF10FP N-MOSFET 100V 27A 35W TO220FP izolowany 18.00
    Tranzystor STP80NF10FP N-MOSFET 100V 27A 35W TO220FP izolowany
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    STP80NF10FP
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 100V; 27A; 45W; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.35%
    P80NF10FP-ST
    TRANZYSTOR P80NF10FP-ST TO-220F 80A 100V = ...
    Interchip
    TO-220F
    -8%
    STP80NF10FP
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 100V 38A TO220FP