  1. STW15NK90Z TO-247 19.30
    Do sklepu »
    STW15NK90Z TO-247
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 900V; 900V; 30V; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -62%
  2. STW15NK90Z 23.80
    Do sklepu »
    STW15NK90Z
    Tranzystor N-MOSFET 900V 15A 350W 0,55R TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.15%