  1. STW48N60M2 TO-247 11.57
    Do sklepu »
    STW48N60M2 TO-247
    Trans MOSFET N-CH 650V 42A 3-Pin(3+Tab) TO-247 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +18%
  2. STW48N60M2 16.31 x5
    Do sklepu »
    STW48N60M2
    Tranzystor N-MOSFET 600V 26A 300W TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.72%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
  3. STW48N60M2-4 TO-247 18.40
    STW48N60M2-4 TO-247
    Trans MOSFET N-CH 600V 42A 4-Pin(4+Tab) TO-247
    Micros
    ST
    -1.18%
  4. STW48N60M2 N-channel 600 V, 60 mOhm typ., 42 A MDmesh M2 Power MOSFET in a TO-247 package 21.00
    STW48N60M2 N-channel 600 V, 60 mOhm typ., 42 A MDmesh M2 Power MOSFET in a TO-247 package
    This device is an N-channel Power MOSFET developed ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    STW48N60M2
    -2.08%
    10+ szt.:
    2.91
  5. STW48N60M2 22.23
    STW48N60M2
    Tranzystor: N-MOSFET; MDmesh™ M2; unipolarny; 600V ...
    TME
    MPN:
    STW48N60M2
    -0.63%
    3+ szt.:
    20.92
    5+ szt.:
    19.73
    10+ szt.:
    30+ szt.:
  7. STW48N60M2-4 N-channel 600 V, 60 mOhm typ., 42 A MDmesh M2 Power MOSFET in a TO247-4 package 31.28
    STW48N60M2-4 N-channel 600 V, 60 mOhm typ., 42 A MDmesh M2 Power MOSFET in a TO247-4 package
    STW48N60M2-4
    -7%
    STW48N60M2
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 26A; 300W ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.38%
  9. STW48N60M2-4 35.22 x3
    STW48N60M2-4
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.55%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    20+ szt.:
  10. STW48N60M2-4 36.52
    STW48N60M2-4
    TME
    STW48N60M2-4
    -0.16%
    30+ szt.:
    STW48N60M2
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 42A TO247
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-89057
    STW48N60M2-4