  1. TK13P25D,RQ(S TOSHIBA TO-252 1.69
    Do sklepu »
    TK13P25D,RQ(S TOSHIBA TO-252
    Tranzystor: N-MOSFET | unipolarny | 250V | 13A | ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    TOSHIBA
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.59%
  2. TTK13p25d TTK13p25d 1.69
    Do sklepu »
    TTK13p25d TTK13p25d
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    TOSHIBA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.6%
  3. TK13P25D 3.33 x23
    TK13P25D
    Tranzystor N-MOSFET 250V 13A 96W 0,19R TO252
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Obudowa:
    TO-252
    +1.16%
    Min. zamówienie:
    23 szt.
    25+ szt.:
    3.33
  4. TK13P25D 3.96
    TK13P25D
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 250V; 13A; 96W; ...
    TME
    MPN:
    TK13P25D,RQ(S
    -0.25%
    5+ szt.:
    3.33
    25+ szt.:
    2.96
    100+ szt.:
    2.67
    500+ szt.:
    2.62
    TK13P25D
    SŁAWMIR Electronics
    +0.77%