    Dioda Zenera BZX85C33V - 33V 1,3W DO41
    Sklep:
    a-hobby.pl
    Obudowa:
    DO-41
    Dodany:
  2. Dioda Zenera BZX85C33V 1.3W DO-41 RoHS 0.30
    Do sklepu »
    Dioda Zenera BZX85C33V 1.3W DO-41 RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Bujnowicz.com
    Obudowa:
    DO-41
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -17%
  3. Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf 0.30
    Do sklepu »
    Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf
    Opakowanie = 100 sztuk
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    Zmiana ceny:
    +173%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
  4. ZENERA 1.3W 33V BZX85C33V 1.00
    ZENERA 1.3W 33V BZX85C33V
    DIODY, elektronika
    Magserv
    +25%
  5. Dioda Zenera DO-41 33V 1.3W BZX85C33V 1.00
    Dioda Zenera DO-41 33V 1.3W BZX85C33V
    RCS Elektronik
    Producent:
    VISHAY
    -19%
    10+ szt.:
    0.50
    50+ szt.:
    0.25
    100+ szt.:
    0.12
  6. C 33V 1,3W BZX85C33 1.00
    C 33V 1,3W BZX85C33
    Dioda Zenera 33V 1.3W obudowa DO41 symbol ...
    Elektronika Elektrotechnika
    +567%
  8. dioda zenera BZX85C33V 1,3W 15.00
    dioda zenera BZX85C33V 1,3W
    El & El
    +23%