  1. ECEA1CKA100I 0.23 x6000
    Do sklepu »
    ECEA1CKA100I
    Kondensator: elektrolityczny; THT; 10uF; 16VDC; Ø ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ECEA1CKA100I
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.66%
    Min. zamówienie:
    6 000 szt.
  2. Kondensator 10 μF 16 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 1.5 mm ECEA1CKA100 0.37 x200
    Do sklepu »
    Kondensator 10 μF 16 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 1.5 mm ECEA1CKA100
    Wytrzymałość: 85°C 1000 godz. Wysokość 7 mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ECEA1CKA100
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.78%
    Min. zamówienie:
    200 szt.
  3. ECEA1CKA100I 0.44 x50
    ECEA1CKA100I
    Kondensator elektrolit 10uF 16V 85°C 4x7mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -6%
    50 szt.
    250+ szt.:
    0.44
  4. ECEA1CKA100 0.63 x35
    ECEA1CKA100
    Wekton
    -86%
    35 szt.
  5. ECEA1CKA100 0.70
    ECEA1CKA100
    TME
    ECEA1CKA100
    +6%
    10+ szt.:
    0.51
    25+ szt.:
    0.42
    50+ szt.:
    0.37
    100+ szt.:
    0.34
    200+ szt.:
    0.31
    400+ szt.:
    0.28
    600+ szt.:
    0.27
    1000+ szt.:
    0.26
    0.24
  6. ECEA1CKA100 E-Cap, radial, 10 µF, 16 V, RM 1,5, 85°C, 1000 h, 20 0.77
    ECEA1CKA100 E-Cap, radial, 10 µF, 16 V, RM 1,5, 85°C, 1000 h, 20
    Aluminum Electrolytic Capacitors RadialLead Typee ...
    reichelt elektronik
    ECEA1CKA100
    GTIN13:
    -33%