  1. ERA3AEB2743V 0.25 x90
    Do sklepu »
    ERA3AEB2743V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 274k ±0,1% ±25ppm/°C -55+ ...
    Zmiana ceny:
    -4.4%
    Min. zamówienie:
    90 szt.
  2. Panasonic ERA-3AEB2743V Rezystor metalizowany 274 kΩ SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt. 0.32
    Do sklepu »
    Panasonic ERA-3AEB2743V Rezystor metalizowany 274 kΩ SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    ERA-3AEB2743V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  3. ERA3AEB2743V 0.40
    ERA3AEB2743V
    Rezystor: thin film; SMD; 0603; 274kΩ; 100mW; ±0,1 ...
    TME
    MPN:
    ERA3AEB2743V
    +2.56%
    10+ szt.:
    0.25
    50+ szt.:
    0.22
    100+ szt.:
    0.21
    500+ szt.:
    0.19
    1000+ szt.:
    0.18
    2500+ szt.:
    0.16
    0.15
    0.15
    0.14
  4. ERA3AEB2743V SMD-Widerstand, 0603, 274 kOhm, 100 mW, 0,1 0.98
    ERA3AEB2743V SMD-Widerstand, 0603, 274 kOhm, 100 mW, 0,1